UPWATCH MINI Pink&Black

109.00 TL Ürün Kodu : 327
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  34mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led Mini Grey çocuklar ve ince bilekli kişiler için özel tasarlanmış mini dijital kol saati modelidir. Tasarımında hem silikon kayış hem de çelik kasasında kullanılan gri rengiyle ön plana çıkar. Aynı zamanda çelik renk butonlar ve aynalı ekran görünümde şıklığını tamamlayan özelliklerdir. Aynalı ekran üzerine isim ve sembol yazımı mevcuttur. Bu özelliğiyle kişiye özel hale gelir ve özellikle hediyelik kol saati olarak sıkça tercih edilir. Uygun fiyat ve taksit avantajları bulunur. Kaliteli malzemesiyle uzun ömürlü kullanım garanti eder.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır