UPWATCH MINI Grey&Red

109.00 TL Ürün Kodu : 498
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  34mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması: 

  Up Watch Led Mini Grey Red ince bilekli kişiler ve çocuklar için özel tasarlanmış up saat modelidir. Tasarımında kullanılan dikkat çekici gri ve kırmızı renkler kullanılmıştır. Çelik kasasında gri, silikon kayışında kırmızı renk kullanılmıştır. Çelik renk butonlar ve aynalı ekranı tasarımında şıklığın tamamlayıcısı niteliğindedir. Aynalı ekrana isim ve sembol yazılarak kişiye özel bir hale gelir. Bu özelliğiyle hediyelik kol saati olarak sıkça tercih edilir. Uygun fiyat ve taksit avantajına sahiptir. Kaliteli malzemesiyle uzun ömürlülüğü garanti eder.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır