UPWATCH MINI Grey&Pink

109.00 TL Ürün Kodu : 523
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  34mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması: 

  Up Watch Led Mini Grey Pink saat modelinin tasarımında kullanılan gri ve pembe renkler dikkat çeker. silikon kayışı pembe, çelik kasası gri renklidir. Aynı zamanda çelik renk buton ve aynalı ekranı şıklığının tamamlayıcısı niteliğinde görünüm özellikleridir. Çocuklar ve ince bilekli kişiler için özel tasarlanmış mini kol saati modelidir. Kişiye özel hale gelmesini, aynalı ekran üzerine isim ve sembol yazımıyla sağlar. Bu özelliğiyle hediyelik kol saati olarak ilk tercih edilen dijital saat modeller arasında yer alır. Uygun fiyat ve taksit avantajlarının yanı sıra kaliteli malzemesiyle uzun ömürlü kullanımı garanti eder.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır