UPWATCH MINI Blue&White

109.00 TL Ürün Kodu : 350
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  34mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması: 

  Up Watch Led Mini Blue Pink saat modelinin tasarımında kullanılan canlı renkler dikkat çekmektedir. Çelik kasada mavi, silikon kayışta mavi renk kullanılmıştır. Mavi ve pembenin uyumuyla şıklığın yakalandığı led saat modelinde yer alan çelik renk tuşlar ve aynalı ekranda şıklığını tamamlar niteliktedir. İnce bilekli kişiler ve çocuklar için özel tasarlanmış dijital kol saati modelidir. Uygun fiyat ve taksit seçenekleri bulunur. Kişiye özel isim ve semboller aynalı ekran üzerine yazılır. Bu anlamda özellikle hediyelik kol saati olarak oldukça fazla tercih edilir. 
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır