UPWATCH MINI Blue&Black

109.00 TL Ürün Kodu : 349
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  34mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması: 

  Up Watch Led Mini Blue Black çocuklar ve ince bilekli kişiler için özel tasarlanmış kol saati modelidir. Tasarımında silikon kayışta siyah, çelik kasada mavi, butonlarda çelik renk kullanılarak şık ve uyumlu bir görünüm yakalanmıştır. Aynı zamanda aynalı ekran özelliğiyle tasarımında şıklık tamamlanmıştır. Aynalı ekranda isim ve sembol yazılır. Kişiye özel hale gelir. Bu özelliğiyle özellikle kişiye özel kol saati ve hediyelik kol saati olarak oldukça fazla tercih edilir. Uygun fiyat ve taksit avantajlarının yanı sıra kaliteli malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır