UPWATCH LED MINI BLACK&RED

469.00 TL Ürün Kodu : 355 Barkod : 8682016706361
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  34mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led Mini Black Red saat modeli tasarımında kullanılan siyah ve kırmızı renklerin uyumuyla dikkat çeker. Çelik kasasında siyah, silikon kayışında ise kırmızı renk kullanılmıştır. Dijital saat modelinin şıklığı aynalı ekran ve çelik renk tuşlarla tamamlanmıştır. İnce bilekliler ve çocuklara özel tasarlanmış mini led kol saati modelidir. Uygun fiyat ve taksit avantajlarının yanı sıra kaliteli malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sunar. Aynalı ekran üzerine kişiye özel isim ve sembol yazılır.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır