UPWATCH LED MINI BLACK&PURPLE

339.00 TL Ürün Kodu : 1965 Barkod : 8682016706323
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (369.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  34mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led Mini Black Purple şık tasarımıyla dikkat çeken dijital saat modelidir. Çelik kasasında siyah, silikon kayışında mor renk kullanılmıştır. Çelik renk tuşları ve aynalı ekranı şık tasarımının tamamlayıcısı niteliğindedir. Aynalı ekran üzerine isim yazılarak kişiye özel hale getirilir. Bu anlamda hediyelik kol saati olarak sıkça tercih edilir. İnce bilekli kişiler ve çocuklara özel olarak tasarlanmış led saat modelidir. Uygun fiyat ve taksit avantajı mevcuttur. Tüm bu özellikleriyle up watch saat modelleri içerisinde oldukça fazla tercih edilir.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır