UPWATCH LED GWHITE&TURQUOISE

499.00 TL Ürün Kodu : 320 Barkod : 8682016706040
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Turkuaz sevenlerin tercih edebileceği şık bir modeldir. Polikarbon silikon kayışı turkuaz renginde hazırlanmıştır. Özel siyah cam üzerinde kişiselleştirme yapılarak Up Watch Led Gold White&Turquoise Unisex kol saati kişiye özel isimler ile hazırlanabilir. Lityum pili uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır. Özel çelik kasası sayesinde dayanıklı bir dijital kol saati modelidir. Gold rengindeki düğmeleri sayesinde ekranda saat göstergesi belirir. Aksesuar olarak hem şık hem de farklı seçimler yapmak isteyenler için uygun fiyat seçeneği ile satışa sunulan bir modeldir.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır