UPWATCH LED GWHITE&PURPLE

499.00 TL Ürün Kodu : 323 Barkod : 8682016706071
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Mor renginde polikarbon silikon kayış ile tasarlanmıştır. Özel siyah cam üzerinde kişiselleştirme yapılarak Up Watch Led Gold White&Purple Unisex kol saati kişiye özel hale getirilebilir. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Lityum pil ile uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Özel çelik kasası sayesinde dayanıklı bir modeldir. Üzerinde bulunan gold butonlar sayesinde ekranda saat göstergesi belirir. Bunun dışında şık ve siyah ekranı ile dikkat çeken bir aksesuar olarak da rahatlıkla kullanılabilir. Uygun fiyat ve taksit seçenekli dijital kol saati modelidir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır