UPWATCH LED GWHITE&GREEN

499.00 TL Ürün Kodu : 321 Barkod : 8682016706057
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  42 mm kadran genişliğine sahiptir. Özel siyah cam ekranına istenildiğinde kişiye özel olarak hazırlanması için isim yazdırılabilir. Up Watch Led Gold White&Green Unisex kol saati kıyafetlerinizde şıklığınızı tamamlayıcı bir modeldir. Özel çelik kasası sayesinde dayanıklı bir kol saati modelidir. Yeşil polikarbon silikon kayış ile tasarlanmıştır. Yeşil ve beyazın uyumunu sevenler için hem kaliteli hem de şık bir seçenek olmaktadır. Lityum pil ile uzun süre çalışabilir. Uygun fiyatı da alıcıları etkileyen bir seçenektir.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır