UPWATCH LED GWHITE&BLUE

499.00 TL Ürün Kodu : 324 Barkod : 8682016706088
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Lityum pili uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Özel çelik kasası sayesinde dayanıklı bir modeldir. Gold düğmeleri bulunan saatin ekranında saat bildirgesi yalnızca düğmelere basıldığından görüntülenir. Cam üzerinde kişiselleştime yapılarak Up Watch Led Gold White&Blue Unisex kol saati kişiye özel olarak hazırlanabilir. Özel siyah cam ve mavi renkte polikarbon silikon kayışa sahip dijital saat modeidir. Ortak kullanım imkanı olması da her durumda bay ve bayanların tercih edebileceği bir seçenek olmasını sağlamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır