UPWATCH LED GWHITE&BLACK

499.00 TL Ürün Kodu : 318 Barkod : 8682016706026
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  42 mm kadran genişliğine sahip dijital kol saati modelidir. Cam üzerinde kişiselleştirme yapılarak kişiye özel isimler ile yazılarak da hazırlanabilir. Up Watch Led Gold White&Black Unisex kol saati kişiye özel hediye seçeneği de olarak tercih edilebilir. Lityum pili uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır. Ekranı özel siyah cam ile üretilmiştir. Siyah renkte polikarbon silikon kayış ile tasarlanmıştır. Özel çelik kasası sayesinde dayanıklı bir modeldir. Uygun fiyatı alıcılar açısından uygun bir model olmasında etkili olmaktadır.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır