UPWATCH LED GREY&RED

469.00 TL Ürün Kodu : 312 Barkod : 8682016705968
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led Grey Red Unisex dijital kol saati modelleri içerisinde şık tasarımı, yüksek seviye dijital özellikleri, uzun ömürlü kullanımı gibi özellikleriyle ön plana çıkar. Tasarımında kullanılan gri ve kırmızı rengin uyumu, çelik tuşları ve aynalı ekranıyla şık ve farklı bir görünümün yakalandığı saat modelidir. Kırmızı renkli kayışı özel polikarbon silikonken, gri renkli kasası çeliktir. Unisex kullanım mevcuttur. Aynalı ekrana kişiye özel isim yazımı yapılabilir. Tüm bu özellikleriyle Up Watch dijital saatin en sık tercih edilen modelleri arasında yer alır.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır