UPWATCH LED GREY&PURPLE

469.00 TL Ürün Kodu : 315 Barkod : 8682016705999
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led Grey Yellow Unisex, aynalı ekranı üzerine isim- sembol yazımıylahediyelik kol saati ve kişiye özel kol saati olarak sıkça tercih edilen dijital saat modelidir. Unisex kullanımı mevcuttur. Tasarımında şıklığın ve farklılığın bir arada yakalandığı led saat modelidir. Gri çelik kasa, sarı silikon kayış, çelik tuşlar ve aynalı ekran bu modelin tasarım özellikleridir. Yüksek kalite malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sağlar. Ayrıca yüksek seviye dijital özellikleriyle de ön plana çıkar.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır