UPWATCH LED GREY&BLUE

469.00 TL Ürün Kodu : 314 Barkod : 8682016705982
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış


  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Grey Blue Unisex; dijital saat modellerin öncüsü Up Watch' ın en sık tercih edilen modelleri arasında yer alır. Kişiye özel isim yazımıyla hediyelik kol saati olarak sıkça tercih edilir. Unisex kullanımıyla bay ve bayanların her an ve neredeyse tüm kombinlerinin tamamlayıcısı niteliğinde led saat modeli olarak kullanılır. Gri çelik kasa, çelik tuşlar, mavi silikon kayış, aynalı kadran gibi görünüm özellikleriyle şık ve moda kol saati seçeneği olarak ön plana çıkar. Aynı zamanda uygun fiyat ve taksit seçenekleri de oldukça dikkat çeker.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır