UPWATCH LED GREY&BLACK

469.00 TL Ürün Kodu : 311 Barkod : 8682016705951
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre



  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led Grey Black Unisex kol saati şık ve her an kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Siyah özel polikarbon silikon kayış, çelik gri kasa, çelik butonlar ve aynalı kadran ile uyum içinde bir görünüm yakalanmıştır. Unisex kullanım sağlar. Kişiye özel isim yazılan aynalı ekranıyla hediyelik kol saati seçeneğiyle ön plana çıkar. Uygun fiyata sahiptir. En önemlisi tasarımındaki renkleri ve şık görünümüyle gece- gündüz, bay- bayankullanıma uyum sağlar.



  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır