UPWATCH LED GREEN&WHITE

469.00 TL Ürün Kodu : 522 Barkod : 8682016707580
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Transparan Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led Green Purple Unisex up saat modelleri içerisinde özellikle yeşil çelik kasası ve mor kordonu ile dikkat çeker. Aynı zamanda çelik tuşları ve aynalı kadran tasarımında kullanılmıştır. Unisex kullanım özelliği mevcuttur. Bu özelliğiyle hem bay hem bayanların kullanıma uygun dijital saat modelidir. Aynalı ekran üzerine kişiye özel isim ve sembol yazılarak özel bir hediye saat niteliği kazanır.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır