UPWATCH LED GPURPLE&WHITE

499.00 TL Ürün Kodu : 247 Barkod : 8682016705807
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Mor ve beyaz rengin bir arada kullanıldığı şık bir modeldir. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Polikarbon silikon beyaz renkte kayışı bulunur. Özel çelik kasası dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlar. Ayrıca özel siyah cam üzerine isim yazılarak kişiselleştirme işlemi de yapılabilir. Kişiye özel hediye seçeneği olabilen Up Watch Gpurple&Black Unisexşık tasarımı ve uygun fiyatı ile dikkat çeken dijital kol saati modelidir. Lityum pil içerir ve bu sayede uzun süre kullanılabilir.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır