UPWATCH LED GPINK&WHITE

499.00 TL Ürün Kodu : 333 Barkod : 8682016706170
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Özel çelik kasası sayesinde dayanıklı bir modeldir. Cam üzerinde kişiselleştirme yapılarak Up Watch Led Gold Pink&White Unisex kol saati kişiye özel olarak isimler ile hazırlanabilir. Bu özelliğiyle hediye kol saati seçeneği olarak ön plana çıkar. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Lityum pil ile çalışır. Beyaz renk polikarbon silikon kayış ile hazırlanmış olan modelin çerçevesi pembe renktedir. Üzerinde gold rengi butonları bulunur ve ekranda saat göstergesi yalnızca bu butonların kullanılması ile görüntülenir. Beyaz ve pembenin uyumunu ortaya koyan kaliteli bir seçenektir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır