UPWATCH LED GPINK&TURQUOISE

249.00 TL Ürün Kodu : 335 Barkod : 8682016706194
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (279.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Turkuaz renginde polikarbon silikon kayış ile tasarlanmıştır. Gold düğmeleri bulunan led kol saatinin ekranında saat bildirgesi yalnızca düğmelere basıldığından görüntülenir. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Özel çelik kasası sayesinde dayanıklı bir modeldir. Up Watch Led Gold Pink&Turquoise Unisex kol saati talep üzerine ekrana yazılacak isim ile kişiye özel olarak da hazırlanabilir. Özel siyah cam ile hem gece hem de gündüz şıklığında tercih edilebilir. Uzun süre dayanıklı lityum pil ile çalışır.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır