UPWATCH LED GPINK&LEOPARD

499.00 TL Ürün Kodu : 897 Barkod : 8682016709508
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Pembe renginde polikarbon silikon kayış ile tasarlanmıştır. Up Watch Led Gold Pink Leopard Unisex kol saati özel siyah cam üzerinde kişiselleştirme yapılarak kişiye özel isimler ile hazırlanabilir. Lityum pili uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır. Gold (altın rengi) düğmeleri bulunan dijital kol saatinin ekranında saat bildirgesi yalnızca düğmelere basıldığından görüntülenir. Pembeyi sevenler için oldukça etkileyici ve dayanıklı çelik kasa ile uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. 42 mm kadran genişliğine sahip olan bu modelin fiyatı da uygundur.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır