UPWATCH LED GPINK&BLACK

499.00 TL Ürün Kodu : 334 Barkod : 8682016706187
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Özel çelik kasası dayanıklı olmasını sağlamaktadır. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Up Watch Led Gold Pink&Black Unisex kol saati özel siyah cam üzerine yazılacak isim ile kişiye olarak hazırlanabilir. Siyah polikarbon silikon kayışı ve pembe çerçevesi ile hem gece hem de gündüz şıklığında tercih edilebilecek led kol saati modelidir.. Gold düğmeleri bulunan saatin ekranında saat bildirgesi yalnızca düğmelere basılması halinde gelir. Lityum pil ile çalışır. Uygun fiyat seçeneği de alıcıların dikkatini çekmesine yardımcı olur.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır