UPWATCH LED GBROWN&RED

499.00 TL Ürün Kodu : 328 Barkod : 8682016706132
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  42 mm kadran genişliğine sahiptir. Özel çelik kasa ile dayanıklı bir dijital kol saati modelidir. Gold düğmeleri bulunan saatin ekranında saat bildirgesi yalnızca düğmelere basıldığından görüntülenir. Kırmızı renkte polikarbon silikon kayış ile tasarlanmıştır. Kırmızıyı sevenler için kahverengi ve kırmızının uyumunu yansıtan şık bir tasarımdır. Özel siyah cam üzerine isim yazılarak kişiselleştirme işlemi yapılabilir. Bu hali ile kişiye özel hediye seçenekleri arasında Up Watch Led Gold Brown&Red Unisex kol saati de yer almaktadır.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır