UPWATCH LED GBROWN&BLACK

499.00 TL Ürün Kodu : 331 Barkod : 8682016706156
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Ortak kullanım imkanı sunan unisex kol saatleri arasında kahverengi ve siyahın uyumunu ortaya koyan bir modeldir. Gold (altın rengi) düğmeleri bulunan saatin ekranında saat bildirgesi yalnızca düğmelere basıldığından görüntülenir. Siyah polikarbon silikon kayış ile tasarlanmıştır. 42 mm kadran genişliğine sahiptir. Kişiselleştirme ile kişiye özel tasarlanan Up Watch Led Gold Brown&Black Unisex kol saati özel camı üzerine isim yazdırılabilir. Lityum pile sahip olarak hazırlanmış bu modeli çelik kasası sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır