UPWATCH LED GBLUE&WHITE

499.00 TL Ürün Kodu : 353 Barkod : 8682016712188
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Mavi çerçeveye sahip olan bu dijital kol saati modelinde gold (altın rengi) düğmelerin yanı sıra beyaz polikarbon silikon kayış bulunur. 42 mm kadran genişliğine sahip bir tasarımdır. İsteğe bağlı olarak kişiye özel kişiselleştirme  yapılarak bu sayede cam ekrana isim yazılabilir. Özel cam ekranı düğmelere basılması ile saatin görünmesini sağlar. Lityum pil ile uzun süre kullanım imkanı sağlar. Up Watch Led Gold Blue&White Unisex kol saati gece ve gündüz şıklığında her zaman rahatlıkla tercih edilebilir.


  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır