UPWATCH GBlue&Black

129.00 TL Ürün Kodu : 347
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması: 

  Mavi ve siyah rengin uyumunu yansıtan 42 mm kadran genişliğine sahip bir  led kol saati modelidir. Siyah polikarbon silikon kayışı ve üzerinde bulunan gold rengi düğmelerin yanı sıra mavi renk çerçeve ile dikkat çekmektedir. Özel siyah cam üzerine istenildiğinde isim yazılarak özgünleştirme işlemi kolayca yapılabilir. Kişiye özel hediye seçenekleri için Up Watch Led Gold Blue&Black Unisex kol saati tercih edilebilir. Lityum pile sahiptir ve uzun süre kullanılabilir. Özel çelik kasa sayesinde dayanıklıdır. 

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır