UPWATCH LED GBLACK&WHITE

499.00 TL Ürün Kodu : 338 Barkod : 8682016706217
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Her renk ile uyum sağlayacak olan beyaz renkte bir saat düşünenler için Upwatch Gblack&White Unisex kol saati şık ve kullanışlıdır. Özel siyah cam ve çelik kasa kullanılmıştır. Beyaz polikarbon silikon kayışı bulunmaktadır. Gold rengi düğmeleri ile gece ve gündüz kullanımı için uygundur. Ekranda saat göstergesi yalnızca düğmelere basıldığından görülür. 42 mm kadran genişliğine sahip bir tasarımdır. Kişiye özel bir tasarım haline getirilmesi için kişiselleştirme yapılarak üzerine isim yazdırılabilir. Bu özelliğiyle hediye kol saati olarak ilk tercihler arasında yer alır.


  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır