UPWATCH LED GBLACK&RED

499.00 TL Ürün Kodu : 344 Barkod : 8682016706279
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:

  UP WatchBlack&Red UnisexKol Saati,Siyah Kadran Üzerine Kırmızı Silikon Kayış Biçiminde Tasarlanmıştır. Kırmızı Tutkunu Olan Kullanıcılar Için Özenle TasarlananLed Saat ModeliÖzel Çelik Kasa, Aynalı Kadran Ve Çelik Tuş Özelliklerine Sahiptir. Aynalı Ekran Üzerinde Saatin Görüntülenmesi Için Tuşlara Basılması Gerekmektedir. Aynalı Kadran Üzerine Isteğe Bağlı Isim Yazılarak Kişiselleştirme Yapılabilmektedir. Uygun Fiyatlarla Kullanıcılara SunulanKol Saati,Hediye SaatOlarak Da Sık Tercih Edilmektedir.

   


  Ürün kişiselleştirme

   

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır