UPWATCH LED GBLACK&PURPLE

499.00 TL Ürün Kodu : 339 Barkod : 8682016706224
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Özel siyah cam ve sarı renkte olan polikarbon silikon kayışı ile şık bir dijital saat modeldir. Upwatch Gblack&Yellow Unisex kol saati ortak kullanım imkanı sunan uygun fiyatlı bir saattir. Lityum pili ile uzun süre sorunsuz olarak çalışır. Ekranda saat göstergesi yalnızca gold düğmelerin kullanılması ile görüntülenir. Ayrıca kişiselleştirme seçeneği ile kişiye özel hediye kol saatiseçeneği haline getirilerek üzerine isim yazılabilir. 42 mm kadran genişliğine sahip hafif bir model olarak tasarlanmıştır.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır