UPWATCH LED GBLACK&ORANGE

499.00 TL Ürün Kodu : 357 Barkod : 8682016706385
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Turuncu rengi sevenler için hem şık hem de kaliteli bir dijital kol saati seçeneğidir. Özel siyah cam ve çelik kaplama kasası ile gece ve gündüz şık olmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Turuncu polikarbon silikon kayışı ile farklı bir görünüme sahiptir. Kişiselleştirme sayesinde kişiye özel hediye arayanlar için isme özel olarak hazırlanabilir. Gold düğmeler ile turuncunun uyumunu bir arada sunan lityum pil ile çalışan bir modeldir. Ekranda saat göstergesi yalnızca düğmeye basıldığında görüntülenir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır