UPWATCH LED GBLACK&NPINK

499.00 TL Ürün Kodu : 346 Barkod : 8682016706293
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Şık tasarımı ile dikkat çeken Upwatch Gblack&Pink Unisex özel çelik kasaya sahip dijital kol saati modelidir. Siyah cam ekran üzerine isteğe bağlı olarak kişiselleştirme yapılarak isim yazımı da mümkündür. Pembe polikarbon silikon kayışa sahiptir. Hem gece hem de gündüz şıklığı için uygundur. Ayrıca uygun fiyatı ile kaliteli seçimler yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Gold düğmeler ile hazırlanmış olan bu modelde ekranda saat göstergesi yalnızca düğmelere basıldığı taktirde görüntülenir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır