UPWATCH LED GBLACK&GREEN

499.00 TL Ürün Kodu : 342 Barkod : 8682016706255
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Unisex kullanım imkanı sunan şık ve kaliteli dijital kol saati seçenektir. Özel siyah cam ekran ile etkileyici bir seçim olmaktadır. Yeşil renk polikarbon kayışı ile kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacak bir parçadır. İsteğe bağlı olarak isime özel ekran üzerine yazım işlemi de yapılır. Üzerinde bulunan düğmeleri gold rengindedir. Geniş ekranı ve tasarımı ile kaliteli bir seçim yapmak isteyenlerin tercihleri arasında Upwatch Gblack & Green Unisex kol saati de yer alıyor.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır