UPWATCH LED GBLACK&BLUE

499.00 TL Ürün Kodu : 340 Barkod : 8682016706231
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (529.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Gold Butonlar
  Özel Siyah Cam
  ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış
  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led Gold Blue saat siyah cam ve kadran, mavi silikon kayış biçiminde tasarlanmıştır. Led saat modelleri arasında tuşlarının sahip olduğu gold renk özelliği ile dikkat çekmektedir. Siyah kadran ile gold tuş uyumunun yakalandığı led saat modelinin ekranı üzerine kişiye özel isimlendirme yapılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak da semboller isimlerin yanına lazer işleme ile eklenir. Uygun fiyat ve şık tasarımı renklendirerek oluşturulan Led Gold Blue saat modeli unisex kullanılmaktadır.


  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır