UPWATCH LED BROWN&LEOPARD

469.00 TL Ürün Kodu : 886 Barkod : 8682016709393
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Up Watch Led Brown Unisex saat modeli kayış ve çelik kasasında kullanılan kahverengi, çelik butonları ve aynalı kadran özelliğiyle dikkat çeker. Görünümünde şıklığın ve farklılığın bir arada yakalandığı dijital saat modelidir. Yüksek seviye dijital özellikleriyle kullanışlılık, kaliteli malzeme özellikleriyle de uzun ömürlülük sağlanmıştır. Unisex kullanıma uygun led saattir. Aynalı ekran üzerine kişiye özel isim ve sembol yazımı ile hediyelik kol saatiseçeneği olarak da ön plana çıkar.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır