UPWATCH Brown&Grey

109.00 TL Ürün Kodu : 305
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması: 

  Up Watch Led Brown Grey Unisex saat modeli şık tasarımı ve uygun fiyatlarıyla dikkat çeker. Kahverengi çelik kasa, gri kayış, çelik buton ve aynalı kadran gibi tasarım özellikleriyle şıklığın yakalandığı dijital saat modelidir. Aynalı ekranı üzerine kişiye özel isim yazılır. Unisex kullanıma uygundur. Tüm malzeme özelliklerinde kalite ön plandadır, bu sebeple uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Tüm bu özellikleriyle sıkça tercih edilen led saat olmasının yanı sıra hediyelik kol saati seçeneği olarak da ön plana çıkar. 
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır