UPWATCH LED BLACK&YELLOW

469.00 TL Ürün Kodu : 486 Barkod : 8682016707252
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  UPwatch Black&Yellow Unisex Kol Saati, kişiselleştirme yapılan özel UP Watch dijital saatler arasına yer alır. Led saat modeli sarı silikon kayış ve siyah kadran biçiminde tasarlanmıştır. Renkli aksesuar sevenler için tasarlanan dijital saat her tarza uygundur. Aynalı kadran ve çelik tuşlu saat, tuşlara basıldığında ekranda dijital biçimde saati görüntüler. Aynalı kadran üzerine isim yazılarak kişiye özel hediye olarak da tercih edilmektedir. UP Watch Led saat modeli uygun fiyat avantajı ile kullanıcılarına sunulmaktadır.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır