UPWATCH LED BLACK&TURQUOISE

469.00 TL Ürün Kodu : 467 Barkod : 8682016706958
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  UP Watch Led saat modeli turkuaz renk özelliğiyle ön plana çıkar. Aksesuar seçimlerinde renkleri seven kullanıcılara özel tasalanan UP Watch Led saat çelik uş, aynalı kadran, silikon kayış ve çelik kasa olarak hazırlamıştır. Silikon kayışın turkuaz olduğu led saat modeli, spor ve klasik tüm kombinlerin tamamlayıcısı niteliğindedir. Aynalı kadran üzerine lazer işleme ile isim ve semboller eklenebilir. Yapılan kişiselleştime ile kişiye özel hediye olarak da sunulmaktadır. UP Watch Black&Turquoise Unisex Kol Saati, uygun fiyat avantajı ve tarzı bir arada sunar.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır