UPWATCH LED BLACK&RED

469.00 TL Ürün Kodu : 466 Barkod : 8682016706941
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum (499.00 TL)
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  42mm Kadran Genişliği
  Özel Kaplama Çelik Kasa
  Çelik Butonlar
  Özel Ayna Kadran ( Sadece Tuşlara Basıldığında Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Özel Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  UP Watch Black&Red Unisex kol saati, siyah kadran üzerine kırmızı silikon kayış biçiminde tasarlanmıştır. Kırmızı tutkunu olan kullanıcılar için özenle tasarlanan led saat modeli özel çelik kasa, aynalı kadran ve çelik tuş özelliklerine sahiptir. Aynalı kadran üzerine isteğe bağlı isim yazılarak kişiselleştirme yapılabilmektedir. Aynalı ekran üzerinde saatin görüntülenmesi için tuşlara basılması gerekmektedir. 99,00 TL gibi uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulan kol saati, hediye saat olarak da sık tercih edilmektedir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır