UPGRADE Silver & Yellow

379.00 TL Ürün Kodu : 241
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  40mm Kadran Genişliği
  Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Upgrade Silver & Yellow, sarı sevenlerin dikkatini çeken şık ve zarif bir tasarıma sahip dokunmatik saat modelidir. 40mm kadran genişliği ile ince ve zarif bir görünüm sunmaktadır. Kolay değişebilir sarı rengi polikarbon silikon kayışı istenildiğinde farklı renk kayışlar ile kullanılabilir. Özel siyah cam dokunmatik ekranı ile sadece dokunulması halinde ekranda saat görünür duruma gelir. Lityum pil ile çalışır ve uzun süre kullanım imkanı sunar. Özgünleştirme işlemi yapılarak bu sayede kişiye özel hediye kol saati olarak da tercih edilebilir. 

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır