UPGRADE MATTE SILVER&WHITE

999.00 TL Ürün Kodu : 240 Barkod : 8682016704817
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  40mm Kadran Genişliği
  Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Upgrade Silver & White, beyazın zarifliğini kullanmak isteyenlerin tercih edebileceği şık bir modeldir. 40mm kadran genişliği ile ince bir tasarımdır. Kolay değişebilir beyaz rengi polikarbon silikon kayışı kıyafetleriniz ile uyumlu olmasını sağlar. İstediğinizde yeniden kayışı farklı renklerde kullanma imkanı sunar. Özel siyah cam dokunmatik ekranı kolay kullanılır. Ekrana dokunulması ile ekranda saat göstergesi belirir. Lityum pil ile çalışır. Uygun fiyatı ile de dikkat çeker. Kişiye özel olarak kasaya yazılan isimler ile hediye saat olarak tercih edilebilir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır