UPWATCH UPGRADE MATTE SILVER&RED

999.00 TL Ürün Kodu : 298 Barkod : 8682016704763
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  40mm Kadran Genişliği
  Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  40mm kadran genişliği ile zarif ve ince bir tasarım sunmaktadır. Kırmızı rengindeki kolay değişebilir polikarbon silikon kayışı istenildiğinde değiştirilebilir. Özel siyah cam dokunmatik ekranı ile sadece ekrana dokunulması halinde saati gösterir. Lityum pil ile çalışır. Özel çelik kasası saatin daha dayanıklı olmasını sağlar. Kişiselleştirme işlemi ile kişiye özel hediye olarak da kullanılabilir. Kasaya yazılacak isim ile kişiye özel olarak hazırlanır. Upgrade Silver & Red saat modelinin uygun fiyatı da alıcıların dikkatini çeken bir noktadır.  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır