UPWATCH UPGRADE MATTE SILVER&PURPLE

999.00 TL Ürün Kodu : 297 Barkod : 8682016704756
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  40mm Kadran Genişliği
  Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  40mm kadran genişliğine sahip şık ve ince bir modeldir. Kolay değişebilir mor rengi polikarbon silikon kayışı istenildiğinde değiştirilebilir. Özel siyah cam dokunmatik ekranı ile dokunarak kolay kullanım olanağı sağlar. Ekran siyah olarak görülür ve ekrana dokunulması ile saat bildirgesi görünür duruma geçer. Lityum pil ile çalışır. Özel çelik kasası dayanıklı ve kalitelidir. Uygun fiyatı ile gece ve gündüz şıklığı için tercih edilebilir. Zarif ve şık seçimler yapmak isteyenlerin dikkatini çeken bir modeldir.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır