UPWATCH UPGRADE MATTE SILVER&PINK

999.00 TL Ürün Kodu : 296 Barkod : 8682016704749
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  40mm Kadran Genişliği
  Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Upgrade Silver & Pink saat modeli, özel siyah cam dokunmatik ekranı dokunarak kolay kullanım imkanı sunar. Saat bildirgesi yalnızca ekrana dokunulması ile görülür. Lityum pil ile çalışır. 40mm kadran genişliği ile ince ve zarif bir tasarıma sahip dijital saat modelidir. Kolay değişebilir pembe rengi polikarbon silikon kayışı istenildiğinde farklı renklerde de kullanılabilir. Özel çelik kasa dayanıklı olmasını ve soyulma gibi sorunların oluşmamasını sağlar. Kişiselleştirme ile kasaya yazılan isim ile kişiye özel hediye saat olacak şekilde de hazırlanarak kullanılabilir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır