UPWATCH UPGRADE MATTE SILVER&GREY

999.00 TL Ürün Kodu : 293 Barkod : 8682016704718
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  40mm Kadran Genişliği
  Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  40mm kadran genişliğine sahip bir modeldir. İnce tasarımı ile gece ve gündüz rahatlıkla kullanılabilir. Özel çelik kasası daha dayanıklı olmasını sağlar. Kolay değişebilir gri rengi polikarbon silikon kayış istenildiğinde farklı renklerde de kullanılabilir. Özel siyah cam dokunmatik ekranı ile kullanışlıdır. Ekrana dokunulması halinde ekranda saat göstergesi belirir. Lityum pil ile çalışır. Kişiselleştirme işlemi yapılarak Upgrade Silver&Grey modeli kişiye özel hediye olarak da kullanılabilir. Bunun için kasaya isim yazılarak kişiselleştirme yapılır.
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır