UPWATCH UPGRADE MATTE SILVER&GREEN

999.00 TL Ürün Kodu : 292 Barkod : 8682016704701
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  40mm Kadran Genişliği
  Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  40mm kadran genişliğine sahip şık bir modeldir. İnce tasarımı ile dikkat çeker. Özel siyah cam dokunmatik ekranı daha kullanışlı olmasına yardımcı olur. Ekrana dokunulması halinde ekranda saat bildirimi görülür. Lityum pil ile çalışır. Kolay değişebilir yeşil rengi polikarbon silikon kayışı ile gece ve gündüz rahatlıkla tercih edilebilir. Upgrade Silver & Green uygun fiyatı ile kullanıcıların dikkatini çeken şık ve zarif bir dijital kol saati modelidir. Kişisel hediye seçeneği haline de kasaya yazılacak isim ile kolayca getirilebilir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır