UPWATCH UPGRADE MATTE SILVER&NPINK

999.00 TL Ürün Kodu : 294 Barkod : 8682016704725
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  40mm Kadran Genişliği
  Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  40mm kadran genişliği ile diğer modellerden daha önce ve zariftir. Upgrade Silver & Fuchsia saat modelinin şık tasarımı kolay değişebilir fuşya rengi polikarbon silikon kayış ile tamamlanmıştır. Özel çelik kasası dayanıklı ve kaliteli olmasını sağlar. Özel siyah cam dokunmatik ekranı ile şık bir görünüme sahiptir. Ekranda saat bildirimi yalnızca ekrana dokunulması ile görülür. Lityum pil ile çalışır. Kişiselleştirme işlemi yapılarak kasaya yazılacak isim ile kişiye özel hediye saat olarak da kullanılabilir. Uygun fiyatı da alıcıları etkileyen bir seçenektir.

   
  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır