UPWATCH UPGRADE MATTE SILVER&BROWN

999.00 TL Ürün Kodu : 291 Barkod : 8682016704695
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  40mm Kadran Genişliği
  Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Kahverengi sevenler için kahverengi polikarbon silikon kayış ile hazırlanmıştır. İstenildiğinde değiştirilerek farklı renklerde de kullanılabilir. Özel çelik kasası dayanıklı bir yapıya sahip olmasını sağlar. Lityum pil ile kullanılır. 40mm kadran genişliğine sahip olduğu gibi ekranı da dokunmatik özellik taşır. Yalnızca ekrana dokunulması halinde ekranda saat bildirimi görülür. Kişiselleştirme işlemi yapılarak Upgrade Silver&Brown modeli kişiye özel hediye haline getirilebilir. Bunun için talebe göre kasaya isim yazılarak işlem yapılarak tasarlanır.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır