UPWATCH UPGRADE MATTE SILVER&BLUE

999.00 TL Ürün Kodu : 290 Barkod : 8682016704688
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  40mm Kadran Genişliği
  Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

   

  Ürün Açıklaması:

  Upgrade Silver & Blue; 40mm kadran genişliği ile zarif ve kullanışlı bir modeldir. Özel çelik kasası daha dayanıklı ve sağlam olmasını sağlar. Bu sayede kasa soyulma gibi durumlar ile karşılaşmadan uzun süre kullanılabilir. Uygun fiyatı da alıcıları etkiler. Lityum pil ile uzun süre kullanılabilir. Mavi polikarbon silikon kayışı da kolay değiştirilebilir olduğundan istenildiğinde değiştirilebilir. Dokunmatik ekranı ile de rahatça kullanılabilir. Ekrana dokunulması halinde saat bildirgesi ekranda görülerek bu şekilde saat kolayca öğrenilebilir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır