UPWATCH UPGRADE MATTE ROSE GOLD&TURQUOISE +

999.00 TL Ürün Kodu : 271 Barkod : 8682016704503
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  40mm Kadran Genişliği
  Özel Rose Gold Kaplama Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Lityum pil ile uzun süreli kullanım olanağı sunar. Özel rose gold kaplama çelik kasa dayanıklı yapısı ile oldukça kullanışlıdır. Turkuaz renginde kolay değişebilir polikarbon silikon kayışı bulunmaktadır. 40mm kadran genişliği ile ince ve şık bir tasarıma sahiptir. Kasaya yazılacak olan isim sayesinde Upgrade Matte Rose Gold&Turquoise modeli kişiye özel hediye saat olarak da tercih edilebilir. Dokunmatik kadranı zarif görünmesinin aynı sıra yalnızca ekrana dokunulması halinde saat bildiriminin görülmesini sağlar.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Size bir kampanya haberimiz var!
  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır