UPGRADE MATTE ROSE GOLD&PURPLE

399.00 TL Ürün Kodu : 273
Ürün Seçenekleri
Ürün Kişiselleştirme
 • İstemiyorum
 • İstiyorum
   
  Lütfen Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuzu ve Sembol numarasını belirtiniz.
  Örnek : Merve (02) Emre  40mm Kadran Genişliği
  Özel Rose Gold Kaplama Çelik Kasa
  Dokunmatik Kadran (Sadece Ekrana Dokunduğunuzda Ekranda Saat Görüntülenir.)
  Lityum Pil
  Kolaylıkla Değişebilen Polikarbon Silikon Kayış

  Ürün Açıklaması:

  Upgrade Matte Rose Gold & Purple saat modeli; 40mm kadran genişliği ile ince ve zarif bir kol saati modelidir. Özel rose gold kaplama çelik kasa dayanıklı olmasını sağlar. Mor renginde kolay değişebilir polikarbon silikon kayışı bulunur. İstenildiğinde kayış değiştirilerek bu şekilde farklı renkler ile de kullanılabilir. Gece ve gündüz için uygun bir model seçeneği olmaktadır. Gold ve mor renginin uyumunu ortaya koyan şık bir tasarımdır. Dokunmatik kadran sayesinde ekrana dokunulması halinde saat bildirgesi ekranda görülür hale gelir.

  Ürün kişiselleştirme

  Sembol listesinde her şeklin bir numarası bulunmaktadır. Sembolü eklemek için ürün kişiselleştirme bloğuna parantez içinde (şekilno/sembolno: 1) şeklinde yazmanız yeterlidir. Yazılarda büyük/küçük harf değişikliği , imla hatası düzeltmesi yapılmamaktadır.

   

  Ürün kişiselleştirme satırına emoji karakter eklemeyiniz. Aksi takdirde yaşanacak aktarım hatalarından ve kontrolünden müşteri sorumludur.
  Ürün kişiselleştirme işlemi olarak saate yapılan yazım işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır.

   

   

  Sepetinizde ürün bulunmamaktadır